Ceník našich služeb

Doprava po Děčíně je rozdělená do zón

Jsme taxislužba v Děčíně fungující na principu tarifních zón. Jízdné neúčtujeme podle ujetých kilometrů, ale jednoduše podle barevné destinace do které jedete. Díky tomu znáte konečnou cenu vždy předem a nikdy tak nemůže dojít k předražení jízdného. Náš systém je velmi jednoduchý a jasný.


Ceník po děčíně je rozdělen do následujících barevných zón

Při ceste z centra platíte vždy koncovou zónu.

Při cestě do centra platíte vždy počáteční zónu.

Při ceste přes centrum účtujeme cenu do centra a dále připočítáváme za každou zónu 20,-


Doprava po okolí
Centrum

   

  Ve všech našich vozech je nově možné platit kartou  

Ceník dopravy mimo město

 
Vzdálenost
Nástup
Cena 1/Km
Čekání 1/min
 
 
Do 25 Km
0,- Kč
26,- Kč
4,- Kč
 
 
Do 50 Km
0,- Kč
24,- Kč
4,- Kč
 
 
Nad 50 Km
0,- Kč
22,- Kč
4,- Kč
 
 
Nad 100 Km
0,- Kč
20,- Kč
4,- Kč
 

Ceník dopravy na letiště

 
Letiště
Cena za dopravu
 
 
Praha
2 099,- Kč
 
 
Drážďany
1 799,- Kč
 
 
Lipsko
3 299,- Kč
 

Nabídka ostatních služeb

Přípojný vozík 250,-

Přípojný vozík pro více zavazadel nebo menší náklady do velikosti 200x100x80 (DxŠxV) a max hmotnosti 600kg si můžete domluvit 24 hodin předem.

Wifi Taxi ZDARMA

Pro naše zákazníky je v každém voze připraveno Wifi připojení k internetu ZDARMA. Tuto službu není třeba zvlášť objednávat.

Woman Taxi ZDARMA

Služba Woman Taxi, neboli "žena za volantem" je v poslední době velice oblíbenou službou, kterou nabízíme. Je určena pro ty, kterým příjde dámská společnost za volantem milejší.

Kurýr Taxi 40,-

Služba kurýr Taxi představuje doručení květin, menších zásilek, od 18 let alkoholu a cigaret. Tuto službu je třeba objednat a je zpoplatněna příplatkem 40,-Kč

Pomoc Start 80,-

Služba je určena jako první pomoc pro motorysty. Pomůžeme vám pomocí startovacích kabelu nastartovat vaše vozidlo. Tuto službu je třeba objednat a je zpoplatněna příplatkem 80,-Kč

Přeprava kol 100,-

Nabízíme Vám službu přepravy jízdních kol. Vás i Vaše kolo dopravíme, kam si budete přát. Tuto službu si u nás můžete objednat telefonicky s předstihem nejpozději 24 hodin před plánovaným výjezdem a je zpoplatněna příplatkem 100,-Kč. Pro více informací nás kontaktujte.